Hakkında - İletişim - Kullanım Şartları - Gizlilik Politikası
© PvpServerler. Tüm Hakları Saklıdır
Valorant'ın Açık Beta Tarihi Belli Oldu
2019'un son aylarında yaptığımız haberlerde Riot Games'in 2020 yılı için 5 farklı oyun üzerinde çalıştığından söz etmiştik. Bu oyunlar arasında mobil oyunlarında yer aldığında bahsetmiş ve oyunların ön kayıtlarda olduğu bilgisi vermiştik.

Yaptığımız haberlerde Riot Games'in yeni bir fps oyunu üzerinde çalıştığından söz etmiştik. Geçtiğimiz günlerde Riot'un fps oyunun adı Valorant olarak duyurulurken oyuncular da yapımın nasıl bir içeriğe ve oynanışa sahip olacağını merak etmişlerdi. Farklı karakterlerin ve silahların yer alacağı oyun CS: GO ve Overwatch'ın karışımı bir yapıda karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Daha doğrusu bir çok kaynak oyunu böyle tanımlıyor.

Valorant'ı sık sık güncellemeyi planlayan Riot Games bu güncellemeler ile oyunculara denge güncellemeleri, yeni haritalar, yeni karakterler, yeni slahlar gibi içerikler getirmeyi umuyor. Yeni fps oyununun ne zaman çıkış yapacağı bilinmezken bugün gelen bilgilere göre yapımın ilk aşama da açık beta olarak oyunculara sunulacağı belli olmuş.

PC Games N'in haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Valorant'ın betası 2020'nin yaz aylarından önce oyunculara sunulacakmış. Habere göre yapımcı Anna Donlon, Riot'un oyunun lansman tarihini belirlemeden önce yapımı beta testinden geçireceğini açıklamış. Eğer beta iyi giderse Valorant yaz aylarının başında lansmana çıkabilirmiş.

Ancak beta'da beklenenden fazla sorun çıkarsa geliştirici ekip bu sorunları düzeltmek için oyunu yaz sonlarına erteleyebilirmiş.

Açık beta ile ilgili resmi açıklama gelirse haberlerimizde yer bulacak.
03/03/2020
20:25