Hakkında - İletişim - Kullanım Şartları - Gizlilik Politikası
© PvpServerler. Tüm Hakları Saklıdır
Riot Games, Valorant İçin Sık Sık Güncelleme Getirebilmeyi Umuyor
Riot Games'in bazı geliştiricileri League of Legends'ın hem yeni şampiyonlarını hem eski şampiyonları olmak üzere hemen hemen hepsini elden geçiriyor. Hatta basit denge güncellemeleri olsun, League of Legends uzun bir süredir sürekli güncel kalmayı başarabilen nadir oyunlardan.

Polygon'un haberine göre, Riot Games, aynı güncel tutma felsefesini Valorant için'de yapmayı planlıyor. Riot geliştirme ekibine göre, Valorant için aynı League of Legends'da olduğu, yeni karakterler, yeni haritalar ve sık denge değişikliklerini yapacak olan bir ekip bulunacak.

Denge güncellemeleri Valorant'ta sık sık gerçekleşecek, ancak Riot henüz belirli bir zaman belirtmemiş. Kıdemli oyun tasarımcısı Trevor Romleski, League of Legends'ın her iki haftada bir yeni bir yama yayınlama programından bahsetti , ancak bunun sadece bir model olduğunu ve oyuncuların Valorant için gelip gelmeyeceği konusunda herhangi kesin bir bilgi yok.

Trevor Romleski, başlangıçta denge ekibi gerekli sıklıkta değişiklik yapmaya odaklanıyor. Örneğin oyunda bulunan bir hata varsa bunun anında düzenlemeye yönelik güncelleme yapacaklar. Ayrıca mevcut karakterlerin gücünü daha net görebilmek adına karakter dengelemelerin de biraz daha zamana ihtiyaç olacağından dengelemenin hata güncellemesi gibi sık olmayacağını belirtmiş.

01/03/2020
14:11