Merhaba Hoşgeldiniz, Forumumuzun tüm özelliklerinden yararlanmak için kayıt olmanız gerekir kayıt olmak için Buraya Tıklayınız İyi Forumlar Dileriz..
Bu bildirimi reddet
Forumumuz Açılış Tarihi 14/07/2020

Bu bildirimi reddet
Her Hafta Forumumuz Oyun Konuları Paylaşımları Sizlere Hizmetinizde.

Bu bildirimi reddet
Reklam Alanı Mail : reklam@pvpserverler.net


Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Etiketler
karahan online hersey hakkında

Karahan Online Hakkında Hersey
#1
Thumbs Up 
Karahan Online Kış Savaşı Tarihleri


Karahan Online Kış Savaşı etkinliğinin bitiş tarihi 02 Ocak 2012 olarak uzatılmıştır.
Efsane pelerini alamayacağım diye üzülen arkadaşların bilgisine.

Karahan Online Gümüş Para Kullanımı

Yeni patchla birlikte gelen Gümüş Para bankanıza koyabildiğiniz maximum 2.000.000(2T)
sınırlaması derdinden sizi kurtarıyor.
1 Gümüş Para = 1.000.000(1T) ye eşit.
Bu konumuzda T lerinizi nasıl Gümüş Paraya çevirebileceğinizi anlatacağım.


Yukarıda ki resimde 1T paramız mevcut. Öncelikle bu paramızı Aşağıdaki resimde olduğu gibi seçiyor ve Gümüş Para bölmesine yerleştiriyoruz.


Bu işlem için 1T yi sürükleyip gümüş para bölmesine bırakıyoruz.

(Drag and Drop)

Ondan sonra yapacağımız işlem Çevirediğimiz gümüş paramızı seyisimize bırakmak. Unutmayın 1T= 1 Gümüş Para olduğundan, gümüş paramızı seçerken 1.000.000 değil 1 yazıyoruz ve öyle sürükleyip bırakıyoruz.


Gümüş paranızı bozdurup tekrar 1.000.000'e çevirmek için ise aynı işlemin tersini(complementini) gerçekleştiriyoruz.

Bunun için önce seyisten gümüş parayı seçip üstümüze koyuyoruz daha sonra ise gümüş para sekmesine "1" yazıp para kısmına sürükleyip bırakıyoruz.

Ticaret yaparken dikkat etmeniz gereken husus; ticaretten önce gümüş paranızı ticaret penceresine yerleştirmeniz gerekiyor.
Ticaret esnasında gümüş paranızı ticaret bölmesine sürükleyip bırakırsanız bağlantı hatası alabilirsiniz.
Bu nuansa dikkat ederseniz sağlıklı bir şekilde ticaretini gerçekleştirmiş olursunuz.

Karahan Online Askıda Kalma

Karakterinizin askıda kalma sebeplerinden yeganesi karakollara girerken ve ya haritadan haritaya ışınlanırken birisine chat penceresinden birşey yazmanız ya da birbaşkasının size chatten birşey yazmasıdır. Işınlanırken mesajlaşmamaya ve itemlerin yerini değiştirmemeye özen gösterin. 10 dakika içinde karakteriniz askıdan düşmezse ticket atmanız gerekmektedir. Bazen bu askı olayı günlerce sürebilir.

Karahan Online Raidcall Sohbet Odası


Bir çok arkadaşımız oyundaki yöneticilere ulaşamamaktan muzdarıp. Forum ve ticketlerde GM'ler ile birebir görüşüp yazışamayacağınızdan size önereceğim yol çok işinize yarayacak.

Karahan Online'nin Skype tarzında Bir "Raidcall" sesli konuşma odası mevcut.
Hemen hemen birçok online game oyuncusu vent,skype vs. tarzı programları iletişim için kullanır. Aşağıda vereceğim link Karahan Online'nin raidcall odasına nasıl ulaşacağınızı anlatmaktadır.

RaidCall Sohbet Odaları Rehberi

Raidcall programı üyelik sistemi ile çalışan ve kişisel yada toplu server ve odalara sahip bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde anlık sesli iletişim kurmak mümkündür. Daha hızlı, daha net bir şekilde iletişim sayesinde hızlı bir şekilde organize olabilirsiniz. Oyuncuların genel anlamda tek bir noktada buluşup kaynaşması ve kişisel kavim odalarında savaşlar hakkında hızlı iletişim sağlamalarını mümkün kılacaktır.

Programı kullanabilmek için mikrofon ve kulaklık yada hoparlör gerekmektedir. Mikrafon olmazsa sadece duyabilirsiniz; konuşamazsınız. Her oda için yan tarafta yazılı sohbet edebilicek bir yer mevcuttur.

Aşağıda nasıl üye olacağınızı nasıl programı indirip kullanacağınızı ve karahan için açmış olduğumuz server e nasıl giriş yapacağınız hakkında resimli ve detaylı anlatım mevcuttur.
[Resim: STuIwo.png]
Tarafından verilen teşekkürler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi