Merhaba Hoşgeldiniz, Forumumuzun tüm özelliklerinden yararlanmak için kayıt olmanız gerekir kayıt olmak için Buraya Tıklayınız İyi Forumlar Dileriz..
Bu bildirimi reddet
VPS - VDS - Dedicated - Web Hosting Hizmeti Verilir.

Bu bildirimi reddet
Güncel Reklamlar, Oyun Tanıtımı, Oyun İle İlgili Teknik Paylaşımlar Hizmetinizde.

Bu bildirimi reddet
Reklam Alanı : reklam@pvpserverler.net - Kenzy#5555


Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Etiketler
rehber binek

[Rehber] Binek
#1
Thumbs Up 
Unutulmuş Diyarlar Dünyası oldukça geniş, zengin ve çeşitli. Karalar kilometrelerce ötelere uzanmakta, vahşi sahil tüm kıtayı takip ediyor, ormanların derinlikleri efsanevi yaratıklarla dolu Bunlar Neverwinterın sizlere keşfetmeniz için sunduğu bazı bölgeler.

Kim bu sınırsız kıtayı yürüyerek keşfedecek kadar deli olabilir? İpucu verelim: Hiçkimse! Tabii ayaklarınıza kara sular insin istemiyorsanız. Diyarın hikayesinde at üzerinde gezen cesur kahramanlar yer almaktadır.

Fakat ilk olarak neden bir bineğe ihtiyacınız olduğunu merak ediyor olabilirsiniz.

Binekler dünyayı keşfiniz esnasında fazlasıyla avantaj sağlar. Bir haritadan diğerine hızlı şekilde geçmenizi ve tehlikeli yaratıklardan kaçabilmenizi sağlar.

Hız konusu önemli nokta olduğunda süratlı bir binek listenize eklemeniz gerekenlerdendir. PvP oyunları galibiyetleri savaş kalibiyeti, ekip çalışması ve haritanın stratejik noktasına bağlı olmaktadır. Haritanın stratejik bölgelerine en hızlı şekilde ulaşabilmek ise düşmanınızdan bir adım önde olmanızı sağlamaktadır.

Maceracınız parlak zırhı ve dik duruşuyla kuşkusuz harika görünüyor olabilir. Bu harika görünümü dahada geliştirebilecek sizce ne olabilir? Şöyle harika zırhlı bir ayı veya ateşten bir at düşünün bu bineğin üzerinde maceracınız sizce nasıl görünebilir?Maceranıza ilk aşama ile başlayalım: sadık bir binek edinerek. Başlamadan önce ise dikkat etmeniz gereken bazı noktaları belirtelim:


Bir bineğe 20 seviyeden önce binemezsiniz.
Oyun sizlere ilk geçici bineğinizi sağlayacaktır fakat sonrasında kendi bineğinize sahip olabilmek için çalışmanız gerekecek.BAŞLANGIÇ:

Seviye 20ye ulaştığınızda Çavuş Knoxtan Hayde görevini alacaksınız. Bu görev bineklere ait basit bilgileri aktaracaktır. Basitçe takip ederek başlangıç için gerekli olan tüm bilgileri edininiz. Ayrıca Maceracının Ödülü IV sandığından 3x Binek Jetonu İsteği alacaksınız; bunları Koruyucunun Yerleşiminde yer alan Binek Tüccarında takas edebilirsiniz.

Sabino Atı (geçici)
İlk bineğinize nasıl sahip olabileceğinizi öğrendiniz, tebrikler! Yinede fazla kendinizi kaptırmayın, daha engine denizlerde yakalanacak birçok balık mevcut.
Not:Bu binekler geçici binekler olup 5 saat oyun süresi takibinde kaybolacaklardır. Bir başkasını tekrar Binek Jetonu İsteği kullanarak alabilirsiniz.BİNEK DÜZEYİ
Neverwinterda farklı öğelerdede olduğu gibi bineklerin çeşitliliğini belirten farklı renk kodları mevcuttur:


Düzey 1 - Hareket hızını 50% arttırır.5 saniye içinde 3 hasar alınırsa, binekten düşülebilir yada tek bir saldırı ile can puanlarının %10 yada daha fazlası kaybedilebilir.
Düzey 2 - Hareket hızını 80% arttırır.5 saniye içinde 4 hasar alınırsa, binekten düşülebilir yada tek bir saldırı ile can puanlarının %12 yada daha fazlası kaybedilebilir.
Düzey 3 - Hareket hızını 110% arttırır.5 saniye içinde 5 hasar alınırsa, binekten düşülebilir yada tek bir saldırı ile can puanlarının %15 yada daha fazlası kaybedilebilir.


Dikkat: Binek üzerindeyken hasar alırsanız binekten düşer ve birkaç saniyeliğine sersemleyerek kendinizi savunamayacak duruma gelirsiniz.BİNEK EDİNME VE GELİŞTİRME:

Neverwinter'da yeni binekler edinmenin birden fazla yöntemi mevcuttur. İleride hangi binekleri nerelerden edinebileceğiniz ile ilgili detaylı bilgi sunacağız:

Tarmalune Ticaret Evi: Tarmalune Takas Külçesini kullanarak Koruyucunun Yerleşiminde yeni bir binek alabilirsiniz.


Binek Tüccarı: Koruyucunun Yerleşiminde çeşitli başlangıç bineklerini satmaktadır.
[Resim: STuIwo.png]
Tarafından verilen teşekkürler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi