Merhaba Hoşgeldiniz, Forumumuzun tüm özelliklerinden yararlanmak için kayıt olmanız gerekir kayıt olmak için Buraya Tıklayınız İyi Forumlar Dileriz..
Bu bildirimi reddet
Forumumuz Açılış Tarihi 14/07/2020

Bu bildirimi reddet
Her Hafta Forumumuz Oyun Konuları Paylaşımları Sizlere Hizmetinizde.

Bu bildirimi reddet
Reklam Alanı Mail : reklam@pvpserverler.net

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Etiketler
shadow rehber upgrade

Shadow Upgrade Rehber.
Thumbs Up 
Selam arkadaşlar.

Bu konuda size oynadığımız patch in en iyi ve yapması en zahmetli silahı olan Shadow un yapım aşamasını anlatacağım.Elimden geldiğincede resimlerle anlatmaya calışacağım.Eksik resimler olacaktır , zamanla elime geçtikce yenileyeceğim.Önemli olan bilgi sahibi olmanız.

Öncelikle tabii ki 45 level olmanız gerekiyor.Ama 45 level olmanız demek direk Shadow yapımına başlamanız demek değildir.Ciddi anlamda sabır ve maddiyat gerektiren bir silahtır.En iyimser haliyle bile 1000 gold civarında sermayeniz olması sizin için iyi olacaktır.Bunun içinde 45 level olduktan sonrakı yapmanız gereken öncelikleri yapmanız karakterinizi iyi bir seviyeye getirmeniz gerekli.Forumu araştırırsanız eğer 45 level olduktan sonra yapmanız gerekenler vs. birçok bilgi edinebilirsiniz.

Gelelim silahın yapım aşamasına ;

Shadow un yapımında kullanılan silahlar farklı farklı 3-4 adet silahtan oluştuğundan bu silahları yapma önceliğiniz size kalmış.Sonuçta hepsinin sonu Shadow olacak Smile Ben anlatım gereği küçükten büyüğe doğru anlatacağım.Sizde bu sıraya uyarsanız silahlara sahip olma konusunda sıkıntı çekmezsiniz.

NOT : Resimlerde farklı classlarn silahları olacaktır.Bu sizi yanıltmasın.Classların önemi yok siz sadece silahlara ve kendi classınıza odaklanın.Kendi karakterime Shadow u yaparken bazı resimleri çekmeyi unuttum.Bu nedenle gerekli olan bazı silah resimlerini arkadaşların yardımıyla edindim.

Aşağıdaki silah Po Hvaran 6 kişilik dg sinin son bossunun kutusundan veya Po Hvaran 24 kişilik alanın içinde bulunan çarklardan düşüreceğiniz silah kutusundan düşmektedir.Mavi anahtar satın alarak kendi classınızın silahını elde edebilirisiniz.Bu silah diğerlerine nazaran daha kolay yukseltilmektedir.Nedeni de +5 olduktan sonra +6 kilidini açmak için yüksek maliyetli bir item istememesi.Elinizde bulunan çöp diyebileceğiniz yeşil renkte silah , yuzuk , kolye vb. herhangi bir item ile +6 kilidini açabilirsiniz.

Bende diğer yukseltımleriyle ugrasmadan +10 halini direk göstermeyi uygun gördüm.

[Resim: Smlf2G.jpg]

Şimdi sıra Mushin tower da 7. katı bitirmekte.Aslında önceliğinizde olabilir baştada söylediğim gibi bu tamamen size kalmış.Bu katı bitirdiğinizde size silah kutusu atacaktır.Bu kat başlangıçta size zor gelebilir bu nedenle dusen silah kutusunu yine mavi anahtarla açıp classınızın silahını alabilirsiniz.Eğer rahat gecıyorsanız normal anahtarlada deneyebilirsiniz.Neyse silahımızı alalım ve +5 yapalım.

[Resim: SmlwAS.jpg]
[Resim: STuIwo.png]
Tarafından verilen teşekkürler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi