Merhaba Hoşgeldiniz, Forumumuzun tüm özelliklerinden yararlanmak için kayıt olmanız gerekir kayıt olmak için Buraya Tıklayınız İyi Forumlar Dileriz..
Bu bildirimi reddet
Forumumuz Açılış Tarihi 14/07/2020

Bu bildirimi reddet
Her Hafta Forumumuz Oyun Konuları Paylaşımları Sizlere Hizmetinizde.

Bu bildirimi reddet
Reklam Alanı Mail : reklam@pvpserverler.net

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Etiketler
strike çözümleri counter zombies hataları nexon ve

Counter Strike Nexon:Zombies Hataları ve Çözümleri.
Thumbs Up 
]Bu konuda bazı hatalar ve çözümleri bulunmaktadır , aldığınız hata farklı ise konu altına yorum atarsanız yardımcı oluruz.

Counter Strike Online Hack Sensor Hatası ve Çözümü.

HShield'in algıladığı bir program var ve bunu hile olarak görüyor.

-Virüs programın varsa kapatmayı deneyin.
-Güvenlik duvarını kapatmayı deneyin.

Son çare olarakta SmartClose programını kullan arkaplandaki çalışan programlar kapatıp sorunu çözebilirsiniz.

Counter Strike Online Oyna Diyorum Fakat Hiç Bir Şey Gelmiyor ?

Bu sorun zombi modu ile gelen güncellemeden sonra ortaya çıktı ne yazık ki bir çok arkadaşımız bu hata yüzünden mağdur durumda bunlardan biride bendim fakat çözüme ulaştım umarım sizlerinde işine yarar.

1. Adım ; Masaüstümüz'de bulunan 'Counter-Strike Online' kısayoluna sağ tıklayarak 'Dosya Konumunu Aç' diyoruz.
2. Adım ; 'CSOLauncher' bu kısayola sağ tıklayarak 'Yeniden Adlandır' diyerek yeni bir isim veriyoruz.
3. Adım ; Bu işlemleri yaptıktan sonra bende 'Hack Sensor' hatası verdi ve bilgisayarı yeniden başlattım.Tekrar açtığımda ise güncelleme yaptı ve sorunsuz bir şekilde oyuna girdim.

Counter Strike Online ''Belirtilen modül bulunamadı'' Kesin Çözümü.

Bilgisayarınız CS:O'nı başlattığı zaman "hw.dll" dosyasını görmüyor.O yüzden bu hatayı görüyorsunuz.

Şimdi size vereceğim linkten "hw.dll" dosyasını indireceksiniz.

Link: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Virüs Total: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Sonra oyunun kurulu olduğu yeri açıp "BİN" klasörünün içine "hw.dll"'yi atın.

Şimdi oyuna dönün ve oyun güncelleme yapacaktır.

Sonra iyi eğlenceler.

Counter Strike Online Ülkeniz NEXON Avrupa hizmet alanı dışındadır Hatası.

Türkiye sınırları içerisinde iseniz ve bu hatayı alıyorsanız alttaki maddeyi uygulamanız gerekiyor. (Yurt Dışına Kapalı İP'ler)
Bu çözüm yolunu denemek istemediğinizi biliyorum fakat oyunu yeniden yüklemelisiniz.

Counter Strike Online Net Msg Hatası ve Çözümü.

HShield yüklendikten sonra bu hata çıkmaktadır. Sağ köşedeki antivirüs ve gereksiz programları kapatıp yeniden deneyin sorun düzelecektir.

Counter Strike Online Yükleme %47'de takılıyor Hatası ve Çözümü.

Oyun yükleme işlemi %47'de takılmamaktadır. Lütfen iptal etmeyiniz veya durdurmayınız. İşlemin devam ettiğini göreceksiniz.

Counter Strike Online Beyaz Ekran Hatası ve Çözümü.

CSO ( Counter Strike Online ) oynayan arkadaşların yaşadığı sorunun çözümünü anlatıcam şimdi ;

Beyaz ekran hatasının çözümünü ;

Oyunu yüklüyorsunuz ve tıkladıktan sonra beyaz ekran çıkıyor oyunu silip

tekrar yüklemek çözüm değildir. Bu sorun flash ve java programlarınızı

güncellemediğinizden dolayı oluyor, flash ve java programlarını güncelledikten

sonra oyunu rahatça oynayabilirsiniz.
[Resim: STuIwo.png]
Tarafından verilen teşekkürler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi