Merhaba Hoşgeldiniz, Forumumuzun tüm özelliklerinden yararlanmak için kayıt olmanız gerekir kayıt olmak için Buraya Tıklayınız İyi Forumlar Dileriz..
Bu bildirimi reddet
Forumumuz Açılış Tarihi 14/07/2020

Bu bildirimi reddet
Her Hafta Forumumuz Oyun Konuları Paylaşımları Sizlere Hizmetinizde.

Bu bildirimi reddet
Reklam Alanı Mail : reklam@pvpserverler.net


Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Etiketler
dc universe online bilgi kısaca

DC Universe Online Kısaca Bilgi
#1
Star 
DC Universe Online Kısaca Bilgi

Sony Online Entertainment tarafından geliştirilen ve Alaplaya’nın yayımcılığını üstlendiği DC Universe Online, yıllarca televizyonda ve çizgi romanlarda gördüğümüz kahramanlarla oynadığımız fantastik birMMORPG oyunudur.
Oyuna başlarken,İstediğimiz iyi veya kötü karakterimizi seçiyoruz. Seçtiğimiz karakteri ister orjinal kıyafetleriyle istersekte kendi istediğimiz gibi yapılandırıp (saçtan-logoya, peruktan-pelerine) diğer adımımıza geçiyoruz.Bu adımda seçip yapılandırdığımız karakterlerin süper güçlerini belirleyeceğiz. Bu sistem ile istersek Joker’i bile uçurabiliriz Bütün güçlerimizi ve ayarlarmızı yaptıktan sonra oyuna ilk adımımızı atıyoruz.Zaten oyuna ilk başladığımızda görev bahanesiyle şehri gezmemiz gerekiyor; bu yüzden oyun başlarda sizi sıkabilir. 30. seviyeye kadar oyun böyle devam etmekte. Bu kadar büyük çaplı bir oyunun klasikRPG senaryolarının üstüne bir şey katmaması en büyük eksiklik. 30. seviyeye kadar “Görevi al, olay yerine git, işi hallet, geri dön” mantığında ilerliyor.30. Seviyeye Geldiğimizde,30. Seviyeye ulaştığımızda aldığımız görevler ve yapacağımız PvP dövüşleri heyecan uyandırıyor. Oyunun keyfi bu seviyeden sonra artıyor. Seçtiğimiz sınıflar seviye atlamamızı ve harcadığımız skillpointlerimizi çok yakından ilgilendiriyor.Malesef oyun bu konuda hiç bir bilgi vermemiş. Diğer büyük eksiklikte bu. Hangi sınıfa hangi skill ve power güçlerinin gerektiği hakkında hiç bir bilgi verilmemiş. Yapacak tek bir şey kalıyor, deneme-yanılma yöntemi. Bu da açtığımız bir kaç karakterin boşa gitmesine neden oluyor.Sunucular,PvP ve PvE olmak üzere 2 alt sunucudan oluşan DC Universe Online‘ın 2 tane de ana sunucusu bulunmakta. Bunlar:
Avrupa |EU|
Amerika |US|
Tahmin ettiğiniz gibi Türkiye’den oynayacak oyuncular EU sunucusundan giriş yapabilecekler. Oyun için oluşturduğunuz hesapla:
Sadece tek sunucuda oynayabilirsiniz.
Birden çok karakter oluşturabilirsiniz.
[Resim: STuIwo.png]
Tarafından verilen teşekkürler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi